середу, 19 лютого 2014 р.

«Матеріальний і духовний світ людини. Ісус і багатий юнак»


Мета:

 1) встановити, що потрібно людині для того, щоб стати щасливою, у чому полягає вартість і повнота життя, як ставитися до проблем задоволення матеріальних і духовних потреб;
2)  ознайомити учнів з біблійною історією про багатого юнака;
3)  виховувати в учнів бажання до духовного вдосконалення.


Тип уроку: комбінований

Обладнання: Біблія     
                                             
ХІД   УРОКУ

1.     Організаційний момент

2.     Актуалізація опорних знань учнів

Еврістична бесіда:
Діти читають вірші, розповідають притчі. Висловлюють власні судження про таку моральну чесноту як – вдячність.

1.         Мотивація навчально-виховного процесу

Ознайомлення учнів з біблійною історією про багатого юнака. Розповідь учителя.
Скерована бесіда:
- Чи може зашкодити людині багатство?
- З чим приходить людина на Землю?
- Як провести межу між необхідним і надлишком?

2.         Робота над темою уроку

- Що таке матеріальний світ людини? Що таке духовний світ людини?
- Звернемося до Біблії. МФ.19:16-23, 25-30.
(Евристична бесіда після прочитаного тексту).
- Чому юнак відійшов від Ісуса з великою печаллю?
- Чи можна вважати багатство головною перепоною для життя вічного? (Ні, тільки за умови, коли людина до нього прикипає душею).

3.         Систематизація знань,умінь і навичок учнів

-  Чи кожна людина має необхідність духовного вдосконалення?
-  Висловлюємо свої думки з приводу прочитаного (1Іоанна 1:8).

4.          Домашнє завдання
Висловити власні судження щодо того, що лежить в основі духовного вдосконалення кожної людини



Немає коментарів:

Дописати коментар